Hypotéky bez registru

Hypotéky bez registru
Jestli si chcete pořídit byt, či dům, potřebujete mít dostatečný obnos, jenže ten má v současné době celý jen málokdo. Potřebujete-li finance na koupi nemovitosti, nezbývá vám nic jiného, než si půjčit. Banky však nepůjčí každému, a pokud jste třeba invalidní důchodce, tak máte smůlu. V takovémto případě nastal ten pravý čas na to, abyste se přestali všímat bankovních společností a podívali se po solventních nebankovních finančních společnostech, které poskytují tzv. americké hypotéky.
Americké hypotéky
Americké hypotéky bez registru již podle názvu zcela zřejmě pochází z USA. Její velkou výhodou je nejen skutečnost, že jí nečiní problém poskytnout vám hypotéku bez registru, i když jste třeba na mateřské dovolené, či na invalidním anebo starobním důchodu. Skvělé však je, že na rozdíl od bankovních hypoték se zde nezajímají, jestli jste vedení v registru dlužníků.

Hypotéky bez registru pro širokou veřejnost – S hypotékou bez registru můžete vyřešit své problémy s vyřízením hypotéky, kde nepotřebujete dokládat výši příjmů, ba ani nevadí, že jste v registru dlužníků. Smluvní podmínky jsou výhodné pro obě strany s výhodným řešením konsolidací nevýhodných úvěrů, kreditních karet a půjček. Tato hypotéka není zatížena zbytečnou administrací a bývá ošetřena i proti neschopnosti splácet. Pro její vyřízení obvykle nemusíte někam jít a její sjednání proběhne obvykle do jednoho dne až jednoho týdne. Smlouva je transparentní a vystavěná vám přímo na míru. Pro její vyřízení vám postačí být připojený online a mít telefon. Na internetovém portále si naleznete formulář, který je velice jednoduchý a jehož vyplnění vám zabere vskutku pouze pár minut, a pak vám stačí už jen počkat, dokud se vám neozve i pracovník z nebankovní finanční společnosti, s nímž se domluvíte na dalších podrobnostech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.